Prime Mall İskenderun

Alışveriş Herkes İçin Keyifli 

Prime Development, yerli ve yabancı markaları Türkiye’nin en çağdaş alışveriş merkezi Prime Mall’da bir araya getirdi.

İskenderun’un ilk alışveriş merkezi Prime Mall her mevsim, her yaştan ziyaretçinin en popüler buluşma yeri. Sinema salonları, çocuklar için oyun alanları, restoran ve kafelerin yanı sıra, profesyonel bir ekip tarafından düzenlenen farklı ve eğlenceli aktiviteler, Prime Mall’u gidilecek yerler listesinde birinci sıraya oturtuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahip olan alışveriş merkezi, doğu ve batı girişlerinde yer alan büyük meydanlarıyla kentte yaşayanların kolayca bir araya gelebilecekleri, birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri yeni buluşma noktaları sunuyor. Batı girişinde yerel bitki ve meyve ağaçlarıyla yeşillendirilen, amfi tiyatro ve kafelerin yer alacağı meydan, düzenli aktivitelerle ziyaretçilere alışveriş merkezi dışında da dinlenme ve eğlenme özgürlüğü sunuyor. Doğu girişindeki su parkı ise alışveriş merkezinin mimarisini ön plana çıkarırken, kentin genel görünümünü zenginleştiriyor.

Alışveriş merkezi geliştirme ve yönetimi konularında uluslararası deneyime sahip Prime Devolopment ekibi, Prime Mall’un uzun yıllar bir cazibe merkezi olarak kalması için profesyonel yönetim ve pazarlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sıradışı Bir Alışveriş Deneyimi İçin Sıradışı Bir Alışveriş Merkezi!

Çağdaş bir anlayışla planlanan Prime Mall’un mimarisinde işlevsellik, tasarım ve konfor ön planda tutuldu. Kentin yerel mimarisi ve doğal güzellikleriyle ustalıkla bütünleşecek, yenilikçi ve geri dönüşümlü malzemeler bir arada kullanılarak, modern ve dinamik bir tasarım uygulandı. Yapının uzun ömürlü olması ve enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutulabilmesi için gerekli tüm çalışmalar profesyonel mimar ve mühendis ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirildi.

İç mekan aydınlatma öğeleri, konusunda profesyonel danışmanlar tarafından özenle belirlenen Prime Mall alışveriş merkezinde, gece gündüz farkı kolayca hissedilebiliyor. Tamamı özel camla kaplı kubbeler, gün ışığından maksimum fayda sağlarken, ziyaretçilerimiz gün içinde zaman kavramlarını kaybetmeden keyifli ve uzun saatler geçirebiliyor.

Prime Mall sıradışı bir alışveriş keyfi yaşatmak için özenle tasarlandı. Yapıdaki tüm katlar; yaşayan yeşil alanlar, özel su ve ışık oyunlarıyla zenginleştirilmiş havuzlar ve dinlenme bölümleriyle gerçek sokak görüntüsü ve duygusu yaratacak şekilde yeniden tanımlandı. Ziyaretçiler huzurlu ve samimi bir atmosferde alışveriş yaparken, konforun ve rahatlığın tadını çıkarıyor.

Resmi Web Sitesi